pow. użytkowa   od   do  
kondygnacje  
technologia  
Nazwa projektu  
wymiary działki   dł.   sz.  
poddasze  
garaż  
nowości
standard standard


Strona główna »» Cennik

Poniżej, mogą Państwo skorzystać z prostego formularza-kalkulatora, który pozwala oszacować koszt budowy Państwa domu w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Po wypełnieniu formularza zobaczą Państwo wycenę wraz z zakresem prac i materiałów wchodzących w skład tej oferty, wszystkie informacje otrzymają Państwo również drogą emailową. 

Do kalkulacji najważniejszym parametrem jest powierzchnia netto budynku (powierzchnia podłogi), wynik jaki Państwo otrzymają uwzględnia kompleksową obsługę budowy począwszy od projektu, poprzez fundamenty aż po wykończenie do standardu DEWELOPERSKIEGO.  Prezentowana kalkulacja ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. W przypadku zainteresowania naszą ofertą i chęcią otrzymania wiążącej oferty bardzo prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym (kontakt).

Mamy nadzięję, że te informacje ułatwią Państwu podjęcie współpracy właśnie z nasza firmą. Zapraszamy.
 

 


 
Podaj powierzchnię netto budynku (?) m2
Podaj powierzchnię użytkową budynku (?) m2
Podaj powierzchnię garażu m2
Podaj powierzchnię tarasu m2
Wybierz rodzaj budynku parterowy
z poddaszem lub piętrowy
Wybierz rodzaj dachu dwuspadowy
wielospadowy
Lukarny (ilość):
Wole oka (ilość):
Nazwa projektu:
Imię i Nazwisko:
Tel:
Email:
Województwo:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Majstersztyk Sp. z o.o. Brzeziny 445A w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zapytania oraz w celach marketingowych.