pow. użytkowa   od   do  
kondygnacje  
technologia  
Nazwa projektu  
wymiary działki   dł.   sz.  
poddasze  
garaż  
nowości
standard standard


Strona główna »»
Etapy współpracy

Zaczynamy od zapoznania się z dokumentacją projektową i pozowoleniem na budowę, na tej podstawie przygotowujemy ofertę dla klienta. (kontakt)

Po zapoznaniu się przez klienta z ofertą, przystępujemy do negcjowania i podpisania umowy (wzór) na wykonanie budynku.

Następnie zgodnie z ustalonym w umowie harmonogramem przystępujemy do przygotowania placu budowy i rozpoczynamy prace stanu zerowego.

 
Równocześnie w naszym zakładzie produkcyjnym rozpoczynamy przygotowanie elementów domu.  
Kolejnym etapem jest dostawa wszystkich elemetów budynku na plac budowy i montaż konstrukcji na przygotowanym wcześniej fundamencie.  
Równolegle z montażem konstrukcji przystępujemy do budowy komina systemowego.  
Następnym etapem jest wykonanie poszycia ścian i dachu z płyt OSB3, montaż wiatroizolacji, montaż obróbek blacharskich i poszycia dachu zgodnie z zamówieniem inwestora.  
Teraz zamykamy budynek poprzez montaż stolarki okiennej i drzwiowej.
 
Następnie montujemy warstwy izolacji z wełny mineralnej oraz styropianu.  
Kolejnym etapem jest wykonanie elewacji zewnętrznej zgodnie z wyborem klienta może to być tynk strukturalny, szalówka drewniana lub licówka z cegły klinkierowej.  
Następnie montujemy wszystkie instalacje w tym m.in. instalację CO, CWU, kanalizacyjną, elektryczną, alarmową, TV itp. oraz przystępujemy do prac wykończeniowych.  
Po uporządkowaniu placu budowy, dochodzimy do jej zakończenia, cały proces trwa zwykle około 3 miesięcy. Mamy już gotowy, wymarzony dom, który możemy zgłosić do użytkowania.